naglowek2.png
           
grafika
 
[01.06.2017]   [IPH Admin]
[Liczba zdjęć: 13]
28sejmik_gosp_170x70_A.jpg
KSU_wspieramy-przedsiebiorczych_OSTATECZNE.jpg
baner.jpg
Portal - USŁUGI
WSPÓŁPRACA ZAGRANICZNA
[28.04.2011 | JFB Administrator
grafika

Izba od wielu lat zajmuje się promocją eksportu. Mamy bardzo dobre kontakty ze środowiskiem gospodarczym na wschodzie, głównie na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Aby zaktywizować działania eksportowe naszych członków, współpracujemy z izbami przemysłowo-handlowymi, ambasadami i przedstawicielstwami handlowymi wielu krajów. Informujemy o aktualnych ofertach współpracy handlowej i pomagamy nawiązać pierwsze kontakty.

Jesteśmy organizatorem misji handlowych oraz wyjazdów zbiorowych i indywidualnych na targi zagraniczne. Od 2000 roku zorganizowaliśmy 8 misji gospodarczych, w których uczestniczyły 94 firmy: do Mińska na Białorusi, Wilna na Litwie, Getyngi w Niemczech. Kiejdan na Litwie, Smoleńska w Rosji, Lwowa na Ukrainie, Jonkoping w Szwecji i Pampeluny w Hiszpanii.

Izba zaangażowała się w realizację Krajowego Programu Rozwoju Eksportu, którego celem jest wspieranie i promocja eksportu, a także stworzenie Regionalnego Centrum Eksportu. Działania te były finansowane ze środków funduszu Phare 2000. W ramach programu stworzyliśmy witrynę internetową http://www.eksport.kujpom.info/, która zawiera bazę danych przedsiębiorstw eksportowych z regionu, oferty współpracy gospodarczej firm polskich i zagranicznych oraz wiele informacji przydatnych eksporterom.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
omay(2).jpg
2.jpg
omay(2).jpg
banerp3.png
opcje zaawansowane...