naglowek2.png
           
grafika
 
[01.06.2017]   [IPH Admin]
[Liczba zdjęć: 13]
28sejmik_gosp_170x70_A.jpg
KSU_wspieramy-przedsiebiorczych_OSTATECZNE.jpg
baner.jpg
Portal - USŁUGI
RAPORT GOSPODARCZY
[19.04.2016 | JFB Administrator
grafika

Większe zyski, nowe kontrakty, lepszy biznes? Mamy na to sposób. Raporty o firmach CRIBIS.pl pomagają przedsiębiorcom na całym świecie sprzedawać lepiej, więcej i efektywniej. Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu nawiązała właśnie współpracę z Grupą CRIF oferującą innowacyjne raporty o firmach CRIBIS.pl i marketingowe bazy danych.

W raporcie przygotowanym przez IPH znajdują się:

  • dane teleadresowe firmy
  • informacje dotyczące rejestracji, wysokości i struktury kapitału firmy
  • dokładny opis działalności
  • sprawozdanie finansowe

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od zakresu usługi.

W czym dokładnie pomagają raporty CRIBIS.pl?

1. CZY PODEJMOWAĆ WSPÓŁPRACĘ?
Czy masz czasami obawy przed nawiązywaniem współpracy z nowymi kontrahentami? Wolisz pracować z zaufanymi klientami, płacąc więcej i otrzymując gorszą jakość, niż ryzykować współpracę z nowymi firmami?
Rozwiązanie
Intuicyjny w obsłudze raport CRIBIS.pl pokaże, na co zwrócić uwagę w kontaktach z daną firmą: co może być niepokojące, a co stanowi o dużym potencjale dla biznesu. Podpowie, jak unikać ryzyka, a jednocześnie wykorzystać okazję do realizowania lepszych zleceń i kontraktów.

2. CZY KLIENT ZAPŁACI?
Takie pytanie to nic nowego. Ponad 80% firm w Polsce w okresie ostatnich 12 miesięcy doświadczyło sytuacji, w której kontrahent spóźniał się z płatnością. Co trzecia faktura w Polsce nie jest płacona na czas. Czy wiesz kto nie płaci?
Rozwiązanie
W momencie otwarcia raportu sprawdzanych jest jednocześnie ponad 30(!)źródeł informacji o opóźnionych płatnościach. Dane pozyskane z Biur Informacji Gospodarczej i giełd wierzytelności CRIBIS.pl przedstawia w jednym, czytelnym raporcie.

3. JAK ROZWINĄĆ BIZNES I ZDOBYĆ NOWE KONTAKTY?
Najskuteczniejszym sposobem na pozyskanie nowych kontaktów są polecenia. Czy wiesz, że niektóre firmy nie mają handlowców, marketingu, a nawet strony internetowej i funkcjonują właśnie dzięki poleceniom? Czy umiesz skutecznie pozyskiwać te najcenniejsze kontakty?
Rozwiązanie
Raporty CRIBIS.pl i marketingowe bazy danych w czytelny sposób pokazują do kogo warto skierować ofertę. Dowiesz się z kim w danej firmie należy rozmawiać i poznasz całą sieć kontaktów zawodowych tej osoby. Daje to możliwość precyzyjnego dotarcia do właściwych ludzi i szybkiego otrzymania kolejnych, cennych poleceń.

Zobacz jak wygląda przykładowy raport CRIBIS.pl: www.demo.cribis.pl


Kontakt w sprawie zakupu raportów o firmach:
Ilona Zduńska
Kierownik Regionalnego Centrum Eksportu
Izba Przemysłowo - Handlowa w Toruniu
ul. Kopernika 4, 87-100 Toruń
tel. 56-657 48 80
fax. 56-657 48 89


O Grupie CRIF:
Jeden z głównych międzynarodowych dostawców informacji gospodarczej. Oferuje usługi przeznaczone do:
• zarządzania ryzykiem kredytowym
• marketingu i sprzedaży
Firma CRIF powstała w 1988 roku w Bolonii jako Biuro Informacji Kredytowej i do dzisiaj tego typu działalność jest jedną z wiodących w Grupie. Obecnie CRIF działa na czterech kontynentach (Europa, Ameryka, Afryka i Azja) w 51 krajach, obsługując ponad 3 100 banków i instytucji finansowych oraz ponad 25 000 klientów biznesowych. Firma wspomaga przedsiębiorców na każdym etapie współpracy z klientem. Oferuje raporty i dane na temat ponad 200 milionów spółek z całego świata.

O Grupie CRIF w Polsce:
Grupa CRIF działa w Polsce od 2007 roku. W pierwszych latach działalności koncentrowała się na tworzeniu rozwiązań z obszaru ryzyka kredytowego dla dużych klientów korporacyjnych. W 2012 roku Grupa CRIF podjęła decyzję o istotnym zwiększeniu inwestycji w Polsce i wejściu na rynek mniejszych firm, poprzez zaoferowanie im rozwiązań dotychczas wykorzystywanych jedynie w dużych korporacjach i niedostępnych dla rynku MSP. Grupa CRIF przygotowywała się do wejścia na polski rynek blisko dwa lata, czego efektem jest uruchomienie pod koniec 2015 roku marki CRIBIS.pl. CRIBIS.pl integruje najlepsze, sprawdzone rozwiązania grupy CRIF z różnych kontynentów oraz autorskie, innowacyjne na skalę światową propozycje i funkcjonalności.

www.facebook.com/cribispl/

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
omay(2).jpg
2.jpg
omay(2).jpg
banerp3.png
opcje zaawansowane...