naglowek2.png
           
grafika
 
[01.06.2017]   [IPH Admin]
[Liczba zdjęć: 13]
28sejmik_gosp_170x70_A.jpg
KSU_wspieramy-przedsiebiorczych_OSTATECZNE.jpg
baner.jpg
Informacje szczegółowe
Debata na temat Studium Zagospodarowania Miasta Torunia
grafika

Od kilku lat opracowywana jest przez miasto (Miejską Pracownię Urbanistyczną) Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Torunia.

Większość z Was, jako przedsiębiorcy, ale również prywatnie, posiada lub użytkuje różnego rodzaju nieruchomości. Część z Was przymierza się do zakupu lub zainwestowania w nieruchomości.

Prace nad Studium wkraczają w decydującą fazę. Zatem jest teraz właściwy moment, żeby przypilnować swoich interesów. Sprawdzić czy nie pojawią się zapisy w Studium, które zmniejszą wartość Waszych nieruchomości. Jest to również czas, kiedy można składać wnioski o nowe lub zmodyfikowane zapisy i funkcje dla posiadanych przez Was lub przygotowywanych do zakupu nieruchomości.

Studium zagospodarowania jest opracowywane raz na 6-10 lat. Aktualnie obowiązujące pochodzi z 2006 r. Nowe będzie uchwalane w przyszłym roku. Jeśli nie przypilnujecie swoich spraw teraz, to następna okazja pojawi się ok. 2020 roku.

IPH w Toruniu organizuje prelekcję poświęconą opracowywanemu Studium. Chcemy pokazać, co można osiągnąć, składając wnioski do studium, kiedy należy to zrobić, jak można sprawdzić obecnie obowiązujące zapisy, czego oczekują pracownicy MPU od wnioskodawców i organizacji typu IPH.

Jeszcze raz namawiamy do zadbania o swoje interesy i udziału w prelekcji, która zostanie zorganizowana w dniu 18 września 2013 r.  (środa) o godz. 16.00 w siedzibie IPH w Toruniu, przy ul. Kopernika 4 (sala konferencyjna na parterze).  

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 16 września br. pod numerem telefonu 56 658 62 90 lub mailowo: biuro@iph.torun.pl

 

 

Miejsce:
siedziba IPH w Toruniu, przy ul. Kopernika 4 (sala konferencyjna na parterze)
Adres:
lokalizacja
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
omay(2).jpg
2.jpg
omay(2).jpg
banerp3.png
opcje zaawansowane...