naglowek2.png
           
grafika
 
[01.06.2017]   [IPH Admin]
[Liczba zdjęć: 13]
28sejmik_gosp_170x70_A.jpg
KSU_wspieramy-przedsiebiorczych_OSTATECZNE.jpg
baner.jpg
Informacje szczegółowe
Spotkanie "Nauka - biznes"
grafika
Termin:
: 9-09-2015, 12:00
Organizator:
Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, Kopernika 4, 87-100 Toruń
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK zapraszają na spotkanie dotyczące wykorzystania badań naukowych w Państwa działalności, które odbędzie się 9 września 2015 roku w Hotelu Heban (ul. Małe Garbary 7 w Toruniu) o godz. 12.00. Spodziewany czas trwania spotkania to około 2,5 godziny.

Celem spotkania jest nawiązanie współpracy przedsiębiorców z pracownikami naukowymi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zajmującymi się badaniami o potencjale komercjalizacyjnym. W trakcie spotkania pracownicy naukowi o dużym dorobku naukowym będą reprezentowali Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Wydział Fizyki UMK i Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK (doktorzy, profesorowie). Spotkanie będzie także okazją do przedstawienia przez Państwa potrzeb biznesowych w obrębie tematyki nowych technologii informacyjnych, a także do wspólnej dyskusji.

Dotychczasowy dorobek naukowy, jak i przyszłe badania prowadzone przez pracowników Uniwersytetu Mikołaja Kopernika mogą posłużyć rozwojowi Państwa przedsiębiorstw. Z innowacyjnych badań prowadzonych na UMK skorzystało już wiele firm, m.in.: TZMO, Optopol Technology, Vobacom, AccuPharma, Polpharma, Filofarm,
Optiguard, Oculmedica, KselMed, Axfarm, Anwipharma czy Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Ciechocinku.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu oraz informację jakimi badaniami jesteście Państwo zainteresowani prosimy nadsyłać do dnia 4 września na adres: biuro@iph.torun.pl (przedsiębiorcy), aip@umk.pl (pracownicy naukowi) umieszczając w tytule wiadomości słowo „Nauka + Biznes".

 

Miejsce:
Hotel Heban (ul. Małe Garbary 7 w Toruniu)
Adres:
lokalizacja
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
omay(2).jpg
2.jpg
omay(2).jpg
banerp3.png
opcje zaawansowane...