Webinar "Innowacyjna ochrona biznesu" 24.09 g.13:00

Webinar "Innowacyjna ochrona biznesu" 24.09 g.13:00
24 Sep 2020 13:00 to 14:00

W czwartek 24. września o 13:00 zapraszamy na bezpłatny webinar "na żywo" którego transmisja odbędzie się na Facebookowym profilu Izby. Bez zapisów, bez formularza, po prostu kliknij Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu w czwartkowe popołudnie. 

AGENDA

◾ Polaryzacja zagrożeń na tle rozwoju techniki
◾ Czy ochrona jest nam potrzebna?
◾ Jak dopasować formę ochrony do naszego biznesu
◾ Bezpieczeństwo prawne kontraktów - kryteria doboru Agencji Ochrony
◾ Sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie poprowadzi: mgr inż. Tomasz Pniewski - Dyrektor ds. Technicznych w Taurus - Ochrona

Ekspert ochrony osób i mienia, menedżer, doradca. Absolwent Akademii Techniczno-Rolniczej, na Wydziale Mechanicznym (1991), i Instytutu Nauk Humanistycznych i Ekonomicznych ATR – kwalifikacje pedagogiczne (1991). Wpisany na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, posiadający świadectwa kwalifikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Instruktor samoobrony. Od 1991 roku ściśle związany z branżą mechaniczną, elektryczną, elektroniczną
i automatyczną (praca m.in. w zakładach ZWCH Elana, Izolacja-Matizol). Od 2012 roku nieprzerwanie działa w branży ochrony osób i mienia, w specjalizacji zabezpieczeń technicznych w firmie Taurus Ochrona. Członek takich organizacji jak Polska Izba Systemów Alarmowych, Polska Izba Ochrony, Polski Związek Krótkofalowców. Pasjonuje się nowoczesnymi technologiami, żeglarstwem, krótkofalarstwem oraz sportem.