Współpraca na rzecz budowania zdolności innowacyjnych przedsiębiorstw w regionie kujawsko-pomorskim

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu brała udział w projekcie "Współpraca na rzecz budowania zdolności innowacyjnych przedsiębiorstw w regionie kujawsko-pomorskim", realizowanym razem z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. Celem było wspieranie współpracy w zakresie innowacji w regionie.

Projekt był skierowany do przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego, pragnących się rozwijać i szukających sposobów na podniesienie swojej innowacyjności.

W ramach projektu przeprowadzono m. in. szkolenia dla ANIMATORÓW WSPÓŁPRACY, którzy pomagali przedsiębiorcom podjąć decyzję o wdrażaniu innowacji, znajdowali partnerów, którzy posiadali wiedzę i potencjał odpowiadający potrzebom przedsiębiorców i mogli znacznie usprawnić proces wdrażania innowacji.

Więcej informacji na PORTALU http://razemdlabiznesu.pl/

Jest on skierowany do przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego, pragnących się rozwijać i szukających sposobów na podniesienie swojej innowacyjności. Znajdziesz tam bogatą ofertę usług proinnowacyjnych wraz ze źródłami ich finansowania oraz bazę specjalistów świadczących usługi w tym zakresie. Z myślą o lokalnych firmach stworzyliśmy platformę wymiany informacji i jednocześnie miejsce, które umożliwia nawiązanie współpracy oraz promowanie in-nowacyjnych przedsięwzięć.