Webinar z ZUSem - "Ulgi dla przedsiębiorców oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej"

Webinar z ZUSem - "Ulgi dla przedsiębiorców oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej"
11 Maj 2020 12:00 do 13:00

 

  

ZAPISY

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona, aby otrzymać link do pokoju webinarowego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza klikając TUTAJ

Przed spotkaniem zapisani uczestnicy otrzymają link do webinarium, które odbędzie się na platformie WEBEX. Zachęcamy do wcześniejszego pobrania oprogramowania celem łatwiejszego dostępu. 

 

AGENDA 

  • Jakie wsparcie może otrzymać przedsiębiorca w związku z COVID-19?
  • Jakie dokumenty należy złożyć aby otrzymać wsparcie?
  • Najczęściej  popełniane błędy przy składaniu wniosków o ulgę.

 

PRELEGENT

Ilona Pawlik - Opiekun Płatnika Strategicznego w Oddziale ZUS w Toruniu. Od 15 lat związana jest z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz bezpośrednią obsługa klientów. Jako Opiekun Płatnika Strategicznego na co dzień zajmuje się pomocą w kwestiach dot. ubezpieczeń społecznych dla płatników objętych programem płatników strategicznych.

 

PYTANIA DO EKSPERTÓW

Podczas spotkania będzie można zadać pytanie ekspertowi na ogólnodostępnym czacie, zachęcamy jednak do wysyłania pytań PRZED SPOTKANIEM na adres wankiewicz@iph.torun.pl. Pytania muszą dotyczyć tematyki spotkania, tj. ulg dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej. Na pytania przesłane drogą mailową będziemy odpowiadać w pierwszej kolejności.

Pytania przyjmujemy do poniedziałku 11. maja br. do godz. 9:00

Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jeśli się nie uda, odpowiedzi opublikujemy na stronie www. 
 

KONTAKT

W sprawach technicznych oraz organizacyjnych prosimy o kontakt z Anną Wankiewicz pod numerem 885 230 843, wankiewicz@iph.torun.pl